ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файл
у перекладі з грецької мови означає «добра звістка», «добра новина» для усьго людства, пов'язана зі спасінням через Ісуса Христа, котрий відкупив людей від рабства гріха та вічної смерті.

 • у перекладі з грецької мови означає «добра звістка», «добра новина» для усьго людства, пов'язана зі спасінням через Ісуса Христа, котрий відкупив людей від рабства гріха та вічної смерті.визначна рукописна пам'ятка старо-української мови та мистецтва XVI ст.

 • визначна рукописна пам'ятка старо-української мови та мистецтва XVI ст.на замовлення волинської княгині Анастасії Заславської. Робота була розпочата 15 серпня 1556 р., а завершена  — 29серпня 1561 р. у Пересопницькому монастирі.

 • на замовлення волинської княгині Анастасії Заславської. Робота була розпочата 15 серпня 1556 р., а завершена  — 29серпня 1561 р. у Пересопницькому монастирі.482 аркуші. ЇЇ маса – 9кг 300г. Сторінки зроблені з пергаменту розмірами - 38см і 24см. Товщина книги – 15см. Рукопис прикраше-ний багатим орнамен-том, кольоровими за-ставками,мініатюрами.

 • 482 аркуші. ЇЇ маса – 9кг 300г. Сторінки зроблені з пергаменту розмірами - 38см і 24см. Товщина книги – 15см. Рукопис прикраше-ний багатим орнамен-том, кольоровими за-ставками,мініатюрами.книга була таємно вивезена із Пересопниць-кого монастиря і її доля тривалий час була невідома.

 • книга була таємно вивезена із Пересопниць-кого монастиря і її доля тривалий час була невідома.книга потрапила до рук гетьмана Івана Мазепи, який подарував твір Вознесенському монастирю в Переяславі. Звідти книгу перевезли в Переяславську духовну семінарію.

 • книга потрапила до рук гетьмана Івана Мазепи, який подарував твір Вознесенському монастирю в Переяславі. Звідти книгу перевезли в Переяславську духовну семінарію.її знайшов український учений Осип Бодянський, друг Тараса Шевченка. Він вперше дав книзі належну оцінку, і світ дізнався про унікальне рукописне творіння.

 • її знайшов український учений Осип Бодянський, друг Тараса Шевченка. Він вперше дав книзі належну оцінку, і світ дізнався про унікальне рукописне творіння.книгу перевезли до Полтави. Під час війни 1941-1945 рр. Євангеліє було евакуйоване. Із 1947 року книга зберігається у Національній бібліотеці України імені Вернадського.

 • книгу перевезли до Полтави. Під час війни 1941-1945 рр. Євангеліє було евакуйоване. Із 1947 року книга зберігається у Національній бібліотеці України імені Вернадського.видано 500 примірників Євангелія, які точно відтворюють оригінальне видан-ня, включаючи всі особливості паперу й обкладинки.

 • видано 500 примірників Євангелія, які точно відтворюють оригінальне видан-ня, включаючи всі особливості паперу й обкладинки.видано ще 1 тисячу примірників Пересопницького Євангелія.

 • видано ще 1 тисячу примірників Пересопницького Євангелія.вчені встановили, що книга перепліталась три рази. Спочатку вона була покрита зеленим оксамитом і прикрашена сріблом.

 • вчені встановили, що книга перепліталась три рази. Спочатку вона була покрита зеленим оксамитом і прикрашена сріблом.називають українською Першокнигою – національним надбанням, символом духовного відродження України.

 • називають українською Першокнигою – національним надбанням, символом духовного відродження України.стало традицією під час присяги Президента на вірність народові України поряд з Конституцією України та Актом проголошення незалежності України класти Пересопницьке Євангеліє як найдорожчу духовну святиню.

 • стало традицією під час присяги Президента на вірність народові України поряд з Конституцією України та Актом проголошення незалежності України класти Пересопницьке Євангеліє як найдорожчу духовну святиню.

Україна відзначає 450-річчя створення Пересоп-ницького Євангелія.

 • Україна відзначає 450-річчя створення Пересоп-ницького Євангелія.

http://peresopnytske.org.ua/ukr/fotoarxiv/original_ukr.html

 • http://peresopnytske.org.ua/ukr/fotoarxiv/original_ukr.html

 • http://uk.wikipedia.org

 • http://www.google.com.ua


скачать файлСмотрите также:
У перекладі з грецької мови означає «добра звістка», «добра новина» для усьго людства, пов'язана зі спасінням через Ісуса Христа, котрий відкупив людей від рабства гріха та вічної смерті
0.49kb.
Творчий проект “ Людина починається з добра ”
0.43kb.
Моя сім'я жаданий скарб, Той найцінніший діамант І найпрекрасніший смарагд, Який від злого збережу, І до добра я піднесу
0.43kb.
Виникнення християнства
0.43kb.
Проектна діяльність
0.43kb.
Книга для майбутніх переможців Катерина Лебедєва молода українська письменниця, познайомить із дитячими витівками та досягненнями у дорослому житті яскравих особистостей
0.43kb.
Людина починається з добра Василь Сухомлинський
0.43kb.
Різдво — велике християнське свято Народження Ісуса Христа
0.43kb.
1. Політична свідомість як відображення політичних відносин у суспільстві
0.43kb.
Як краще підготуватися до тестування
0.43kb.
“добра справа”
0.61kb.
Успіх процесу навчання багато в чому залежить від взаємин Учителя с дітьми
0.43kb.