ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файл
Теа́тр — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами.

 • Теа́тр — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами.

 • Театральне мистецтво є синтетичним за своєю природою. Його твори містять у собі практично всі інші мистецтва: літературу, музику, образотворче мистецтво, хореографіюТеатральне мистецтво України бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях та обрядах. З 11 століття відомі театральні вистави скоморохів. В епоху Київської Русі елементи театру були в церковних обрядах. Про це свідчать фрески Софійського собору в Києві (11 століття).

 • Театральне мистецтво України бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях та обрядах. З 11 століття відомі театральні вистави скоморохів. В епоху Київської Русі елементи театру були в церковних обрядах. Про це свідчать фрески Софійського собору в Києві (11 століття).Становлення класичної української драматургії пов'язане з іменами Івана Котляревського, який очолив театр у Полтаві та Григорія Квітки-Основ'яненка, основоположника художньої прози в новій українській літературі.

 • Становлення класичної української драматургії пов'язане з іменами Івана Котляревського, який очолив театр у Полтаві та Григорія Квітки-Основ'яненка, основоположника художньої прози в новій українській літературі.

 • У другій половині 19 століття в Україні поширився аматорський театральний рух. В аматорських гуртках розпочинали діяльність корифеї українського театру — драматурги і режисери Михайло Старицький, Марко Кропивницький та Іван Карпенко-Карий. Заслуга швидкого розвитку театру належить також і видатній родині Тобілевичів, члени якої виступали під сценічними псевдонімами Івана Карпенка-Карого, Миколи Садовського і Панаса Саксаганського. Кожен із них не лише створив власну трупу, а й був видатним актором і режисером. Провідною зіркою українського театру того часу була Марія Заньковецька.Ляльковий театр — це театральне видовище, в якому діють ляльки, що рухаються за допомогою акторів. Здебільшого актори, які керують ляльками, сховані або замасковані від глядача, однак останнім часом набув поширення театр ляльок «вживу» — коли глядачі здатні побачити, як відбувається процес керування ляльками.

 • Ляльковий театр — це театральне видовище, в якому діють ляльки, що рухаються за допомогою акторів. Здебільшого актори, які керують ляльками, сховані або замасковані від глядача, однак останнім часом набув поширення театр ляльок «вживу» — коли глядачі здатні побачити, як відбувається процес керування ляльками.Перший професійний ляльковий театр в Україні — в Києві тепер Київський державний академічний театр ляльок було засновано 27 жовтня 1927 року за ініціативою народного артиста України О.І. Соломарського. Перший театральний сезон було відкрито 2 виставами — «Старовинний петрушка» та «Музики» за Л. Етібовим у постановці П. Щербатипського.

 • Перший професійний ляльковий театр в Україні — в Києві тепер Київський державний академічний театр ляльок було засновано 27 жовтня 1927 року за ініціативою народного артиста України О.І. Соломарського. Перший театральний сезон було відкрито 2 виставами — «Старовинний петрушка» та «Музики» за Л. Етібовим у постановці П. Щербатипського.Будівлю, в якій він міститься, було зведено у 1913—1919 роках як Палату ремісників

 • Будівлю, в якій він міститься, було зведено у 1913—1919 роках як Палату ремісників

 • Свою роботу Львівський театр ляльок розпочав 15 квітня 1946 року прем'єрним показом вистави за народною казкою «Івасик-Телесик».

 • Емблемою театру є зображення персонажа української народної казки Івасика-Телеска.

 • Чинний репертуар театру репрезентований як постановками для дітей, так і для дорослих. Загалом театром протягом творчого життя здійснено постановки понад 200 спектаклів.О́пера (іт. opera — дія, праця, твір) — музично-сценічний жанр, що ґрунтується на синтезі музики, слова, дії. В опері сценічна дія органічно поєднується з вокальною (солісти, ансамблі, хор), та інструментальною (оркестр) музикою, досить часто — з балетом і пантомімою, образотворчим мистецтвом (гримом, костюмами, декораціями, світловими ефектами, піротехнікою тощо). Як правило оперу поділяють на сцени, акти, дії. Елементами опери є арія, ансамбль, хор, балетна сцена, увертюра, симфонічний антракт.

 • О́пера (іт. opera — дія, праця, твір) — музично-сценічний жанр, що ґрунтується на синтезі музики, слова, дії. В опері сценічна дія органічно поєднується з вокальною (солісти, ансамблі, хор), та інструментальною (оркестр) музикою, досить часто — з балетом і пантомімою, образотворчим мистецтвом (гримом, костюмами, декораціями, світловими ефектами, піротехнікою тощо). Як правило оперу поділяють на сцени, акти, дії. Елементами опери є арія, ансамбль, хор, балетна сцена, увертюра, симфонічний антракт.Опера виникла наприкінці XVI сторіччя в Італії, як спроба групи вчених-гуманістів, літераторів і музикантів відродити давньогрецьку трагедію. У 18 столітті опера набула ознак класицизму. У Франції виникла лірична трагедія. В Англії опери створював Генрі Перселл, у Німеччині — Р. Кайзер. В Іспанії формувався жанр народної опери — сарсуели.

 • Опера виникла наприкінці XVI сторіччя в Італії, як спроба групи вчених-гуманістів, літераторів і музикантів відродити давньогрецьку трагедію. У 18 столітті опера набула ознак класицизму. У Франції виникла лірична трагедія. В Англії опери створював Генрі Перселл, у Німеччині — Р. Кайзер. В Іспанії формувався жанр народної опери — сарсуели.

Перший камінь у підмурівок театру було закладено у червні 1897 року. Проектував і зводив театр відомий у Європі архітектор Зигмунт Горголевський – автор багатьох монументальних споруд у Польщі та Німеччині.

 • Перший камінь у підмурівок театру було закладено у червні 1897 року. Проектував і зводив театр відомий у Європі архітектор Зигмунт Горголевський – автор багатьох монументальних споруд у Польщі та Німеччині.

 • театр для глядача відкрився 4 жовтня 1900 р. Цього вечора в приміщенні театру відбувся показ прем"єри – лірико-драматичної опери "Янек" В.Желенського

 • У сторіччя від дня народження (1956 р.) великого українського письменника Івана Франка, театрові присвоєно його ім'я. У двохтисячному році, в ході святкування 100-річчя театру, на просьбу творчої інтелегенції Львова, театр Указом Президента України переіменовано на театр імені Соломії Крушельницької.відкритий у Львові 28 березня 1842 року. На момент відкриття був третім за розмірами театром Європи.

 • відкритий у Львові 28 березня 1842 року. На момент відкриття був третім за розмірами театром Європи.

 • В січні 2002 року театр одержав статус Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Театр, що нині знаний як Львівський муніципальний театр, був заснований 1931 року в Києві як Всеукраїнський театр Червоної Армії.

 • Театр, що нині знаний як Львівський муніципальний театр, був заснований 1931 року в Києві як Всеукраїнський театр Червоної Армії.

 • Театр розташований в розкішній історичній будівлі


скачать файлСмотрите также:
Теа́тр — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами
0.43kb.
Хореографія як різновид сценічного мистецтва
0.43kb.
Естрадна музика – вид розважального мистецтва, звернений до найбільш масової слухацької аудиторії
0.43kb.
Керівник гуртка Квілінг Дашкевич Віта Валеріївна
0.43kb.
Презентація на тему: Скульптура
0.43kb.
Комунальний заклад освіти “ Середня загальноосвітня школа №119” Дніпропетровської міської ради
0.43kb.
Гроші виконують ряд важливих функцій
0.43kb.
Гроші виконують ряд важливих функцій
0.43kb.
Хусепе де Рибера (1591-1652)
0.43kb.
Психомоторний розвиток
0.43kb.
Об’єкт досліджень: ділянка «Березовий гай» Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка нану
0.43kb.
Особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу
0.43kb.