ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файлСИМВОЛІКА УКРАЇНИ


Україна, ЯК І БУДЬ-ЯКА ІНША ДЕРЖАВА, МАЄ СВОЇ СИМВОЛИСИМВОЛИ України поділяються на

  • Народні

Народні символи – це те, що найбільше любить і шанує даний народ. В одних народів їх більше, в інших менше. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну іде мова. Народні символи – це наші святині.„Без верби і калини – нема України”, – говориться в народній приказці. Важко уявити нашу землю без верби. У нас її росте близько 30 видів. Говорять: „Де вода, там і верба”. Вона своїми коренями скріплює береги, очищає воду. Коли копали криницю, то кидали шматок вербової колоди для очищення води.Завжди любили люди цілющу красуню калину, яка є символом дівочої краси, ніжності. Вона росла біля кожної хати. Красива вона і в пору цвітіння, і коли багряніє восени листя, і взимку, коли на тлі білого снігу червоніють її ягоди. Дівчата вишивали на сорочках калину, її вплітали у віночок.Є у нас і рослини-символи. Одним з найулюбленіших є барвінок. Цю рослину назвали так на честь кохання юнака Бара і дівчини Вінки. Барвінком прикрашають весільний коровай, його садять біля хати. Барвінок вплітають дівчата у віночок. Він зеленіє навіть під снігом. Барвінок є символом кохання.Вишня — символ світового дерева, життя; символ України, рідної землі; матері; дівчини-нареченої

О, вишня — Матінко Всевишня -

Весь білий світ — то вишні цвіт.

Правічне дерево Вкраїни -

Її безсмертя в плині літ.

Улюбленим птахом є лелека. Його назвали на честь божества добра і кохання - Леля. Ну, а як відомо - від кохання народжуються діти. От і приносить їх у наші домівки лелека. лелека мостить гніздо на подвір'ї добрих людей.Вінок — символ життя, долі, життєвої сили; символ дівоцтва. Вінок є також символом довершеності:

Державні символи - це умовні знаки державності та суверенітету.

  • Державні символи - це умовні знаки державності та суверенітету.

Завдання справжнього громадянина України - знати і поважати символи своєї держави, свідомо дотримуватися почестей та правил поведінки щодо державних символів в повсякденному житті, під час урочистих і офіційних заходів, не дозволяти глумитися над ними, гордитися незалежною Українською державою.Кожна область також має свої символиПрапор миколаївської області

Прапор області є офіційним атрибутом місцевого самоврядування, символом єдності територіальних громад Миколаївської області та взаєморозуміння її мешканців. Прапор є символом духовної височини, спрямованості до моральних ідеалів, стабільності і мирного співіснування, символом пшеничних полів, багатств області, її морських та річкових просторів, символом духовного покровителя краю - святого Миколая-Чудотворця.

Опис прапора

Опис прапора

Прапор Миколаївської області - це прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3, яке складається з трьох горизонтальних смуг: білої, жовтої та синьої. Співвідношення ширин зазначених смуг 2:1:1. Нижня смуга хвиляста. У центрі - зображення золотої архієрейської митри на схрещених золотих посохах. Зворотна сторона прапора має дзеркальне відображення.

Герб миколаївської області

Герб є символом області, який відображає її географічне місцезнаходження, історичні традиції, господарську направленість, а також є зовнішнім атрибутом влади.

Опис герба

Опис герба

Герб Миколаївської області - це прямокутний щит, скруглений внизу. На синьому щиті - золота архієрейська митра на схрещених золотих посохах. У срібній хвилястій базі - амфора натурального кольору. Щит вписується в еклектичний картуш сталевого кольору, увінчаний вінцем з п'яти колосків золотого кольору. На картуші розташовані якір та виноградна лоза з гроном зеленого кольору.

Символіка єланецького районуПрапор єланецького району

Прапор Єланецького району: прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини як 2:3, що складається з трьох горизонтальних смуг: верхньої – білого кольору, середньої – синього кольору, та нижньої – жовтого кольору. Білий колір на прапорі символізує енергію молодого покоління є чистим та вільним простором для подальшого опису історії району, для вкладення праці, сил, помислів та прагнень нових поколінь в розбудову району. Синя і жовта смуги відображають безхмарне синє небо і безкраї жовті поля та перекликаються зі державним прапором, що свідчить про єдність і цілісність країни.

герб єланецького району

На лазуровому щиті з золотою облямівкою золоте гніздо з двома срібними куріпками, облямоване гілками яблуні з золотими листями і срібними квітками( 12 квіток - 12 сільських громад у складі району). По срібній вазі з ковили йде золотий бізон.

Щит обрамований вінком із зеленого дубового листя і калини з золотими колосками, перевитим девізною стрічкою з написом "Єланецький район" і "1926", та увiнчаний територіальною короною.

Мальовниче село Водяно-Лорино також має свої символиГерб села Водяно-лориноГерб школи
скачать файлСмотрите также:
Символіка україни україна, як І будь-яка інша держава, має свої символи
0.43kb.
Проблема безвідходних виробництв
0.43kb.
Моя країна Україна Україна – незалежна держава
0.43kb.
Поясняти хто такі спадкодавець і спадкоємець, що таке заповіт та назвати умови його дійсності
0.43kb.
Застосування фізики в будівництві
0.43kb.
Мета: ознайомити учнів із завданнями курсу “Я і Україна; розкрити поняття “Україна – багатонаціональна держава”, “українці, “громадянин України; розширити знання дітей про славетних українців через творчу пошукову діяльність. ”
0.43kb.
Проект – це будь-яка робота, виконана “від щирого серця“, яка має певну цільову настанову.
0.43kb.
Будь яку людину, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товар для використання
0.43kb.
Козацька символіка
0.43kb.
Українські народні символи Чи потрібні українському народу народні символи? Символи-предмети
0.43kb.
Система маркетингових комунікацій фармацевтичного підприємства
0.43kb.
Сутність конкуренції
0.43kb.