ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файл


про різні явища природи, такі як затемнення, повінь, землетрус, чи про видатних діячів культури, науки, спорту, про географічні відкриття, історичні події – звертайтеся до енциклопедичних словників.

  • про різні явища природи, такі як затемнення, повінь, землетрус, чи про видатних діячів культури, науки, спорту, про географічні відкриття, історичні події – звертайтеся до енциклопедичних словників.нагромаджені багатьма поколіннями. Звертайтеся до них, читайте їх як художню книгу, вони завжди і в усьому допоможуть вам.

  • нагромаджені багатьма поколіннями. Звертайтеся до них, читайте їх як художню книгу, вони завжди і в усьому допоможуть вам.нам не тільки правильно написати слова, визначити їх значення, пояснювати походження слів, а й розширювати кругозір, дають різну інформацію з різних галузей науки, техніки, мистецтва, розвивають культуру мовлення. Тому їх і називають «мовними скарбницями».

  • нам не тільки правильно написати слова, визначити їх значення, пояснювати походження слів, а й розширювати кругозір, дають різну інформацію з різних галузей науки, техніки, мистецтва, розвивають культуру мовлення. Тому їх і називають «мовними скарбницями».потрібно вміти ним правильно користуватися.

  • потрібно вміти ним правильно користуватися.

  • У словниках усі слова зібрані за алфавітом, а у довідниках – за окремими темами. Словникова стаття починається із заголовка. У філологічних словниках заголовок завжди має наголос.


скачать файлСмотрите также:
Про різні явища природи, такі як затемнення, повінь, землетрус, чи про видатних діячів культури, науки, спорту, про географічні відкриття, історичні події – звертайтеся до енциклопедичних словників
0.43kb.
Живе це джерело вічне Міф (з грецької – слово, розповідь)
0.43kb.
Фізика наука про природу. Фізичні тіла й фізичні явища. У всі віки жила таємна надія – пізнати усі таємниці природи. В. Я. Брюсов
0.43kb.
Загальні відомості про затемнення та їх класифікація
0.43kb.
Світлові явища та їх значення для організмів. Фронтальне опитування
0.43kb.
Інформація про рух учнів протягом 2011-2012 н р. Склад ліцеїстів за містом прибуття у 2011-2012 н р. Соціальний паспорт коліфксу в 2011-2012 н р
0.43kb.
Районні туристичні змагання на приз воїна-інтернаціоналіста В. Олійника
0.43kb.
Про порядок організованого закінчення
0.43kb.
Про порядок організованого закінчення
0.43kb.
Народна казка
0.43kb.
Організаційний момент
0.43kb.
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
0.43kb.