ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файл
Державна влада – це влада ,що полягає у здатності і можливості державних органів управляти (або впливати) політичними, економічними, правовими процесами та подіями, контролювати соціально небезпечні явища, що виникають у суспільстві, а також регулювати поведінку громадян .

 • Державна влада – це влада ,що полягає у здатності і можливості державних органів управляти (або впливати) політичними, економічними, правовими процесами та подіями, контролювати соціально небезпечні явища, що виникають у суспільстві, а також регулювати поведінку громадян .Законодавча влада – одна з гілок державної влади, головною функцією якої є законотворчість і організація контролю за дотриманням чинного законодавства усіма структурами держави, об’єднаннями громадян і громадянами.

 • Законодавча влада – одна з гілок державної влади, головною функцією якої є законотворчість і організація контролю за дотриманням чинного законодавства усіма структурами держави, об’єднаннями громадян і громадянами.Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів.

 • Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів.Конгрес США складається з двох палат – Палати представників і Сенату, він обирається на основі загальних рівних і прямих виборів таємним голосуванням.

 • Конгрес США складається з двох палат – Палати представників і Сенату, він обирається на основі загальних рівних і прямих виборів таємним голосуванням.Польський парламент складається з двох законодавчих органів. Першим є Сейм, тобто нижня палата, другим – Сенат, тобто верхня палата. У Сеймі засідають 460 депутатів, в Сенаті 100 сенаторів.

 • Польський парламент складається з двох законодавчих органів. Першим є Сейм, тобто нижня палата, другим – Сенат, тобто верхня палата. У Сеймі засідають 460 депутатів, в Сенаті 100 сенаторів.Законодавча влада представлена двопалатним парламентом — бундестагом, куди входять представники народу, які вибираються шляхом прямих і загальних виборів, та бундесратом, який складається з членів уряду земель, які їх призначають і мають право відклику.

 • Законодавча влада представлена двопалатним парламентом — бундестагом, куди входять представники народу, які вибираються шляхом прямих і загальних виборів, та бундесратом, який складається з членів уряду земель, які їх призначають і мають право відклику.Законодавча влада представлена двома палатами парламенту — Національними зборами (нижня палата) і Сенатом. Депутати Національних зборів обираються прямим голосуванням, а Сенат — непрямим голосуванням.

 • Законодавча влада представлена двома палатами парламенту — Національними зборами (нижня палата) і Сенатом. Депутати Національних зборів обираються прямим голосуванням, а Сенат — непрямим голосуванням.Верховна Рада України — як орган законодавчої влади України

 • Верховна Рада України — як орган законодавчої влади УкраїниЗаконодавчий орган: - однопалатний парламент

 • Законодавчий орган: - однопалатний парламентРозділ другий Конституції ЧР регламентує законодавчу владу та зазначає, що вона належить двопалатному парламенту. До складу нижньої - Палати Представників - входить 200 депутатів, які обираються строком на чотири роки. До складу верхньої - Сенату - 81 сенатор, які обираються терміном на шість років.

 • Розділ другий Конституції ЧР регламентує законодавчу владу та зазначає, що вона належить двопалатному парламенту. До складу нижньої - Палати Представників - входить 200 депутатів, які обираються строком на чотири роки. До складу верхньої - Сенату - 81 сенатор, які обираються терміном на шість років.Законодавча влада належить Великим національним зборам. Вони обираються на 5 років. Виконавча влада зосереджена в руках президента й уряду на чолі з прем'єр-міністром.

 • Законодавча влада належить Великим національним зборам. Вони обираються на 5 років. Виконавча влада зосереджена в руках президента й уряду на чолі з прем'єр-міністром.Парламент - як орган законодавчої влади Англії. Парламент двопалатний, включає в себе верхню палату, що називається Палата лордів, і нижню палату, що називається Палата громад.

 • Парламент - як орган законодавчої влади Англії. Парламент двопалатний, включає в себе верхню палату, що називається Палата лордів, і нижню палату, що називається Палата громад.Федеральні Збори – як орган законодавчої влади

 • Федеральні Збори – як орган законодавчої владиІспанія. Генеральні кортеси (ісп. Las Cortes Generales) представляють іспанський народ і складаються із двох палат - Конгресу депутатів (ісп. Congreso de los Diputados) і Сенату (ісп. Senado). Обидві палати формуються одночасно на основі вільного, загального, рівного і прямого виборчого права таємним голосуванням.

 • Іспанія. Генеральні кортеси (ісп. Las Cortes Generales) представляють іспанський народ і складаються із двох палат - Конгресу депутатів (ісп. Congreso de los Diputados) і Сенату (ісп. Senado). Обидві палати формуються одночасно на основі вільного, загального, рівного і прямого виборчого права таємним голосуванням.Законодавча влада здійснюється сеймом (однопалатним парламентом), який складається з 141 депутата, який обирається згідно з конституцією терміном на 4 роки на підставі загальних, рівних і прямих виборів, шляхом таємного голосування за змішаним принципом: 71 депутат обраний за одномандатною системою за мажоритарною системою, а друга половина - 70 депутатів - за принципом пропрційного представництва на основі партійних списків.

 • Законодавча влада здійснюється сеймом (однопалатним парламентом), який складається з 141 депутата, який обирається згідно з конституцією терміном на 4 роки на підставі загальних, рівних і прямих виборів, шляхом таємного голосування за змішаним принципом: 71 депутат обраний за одномандатною системою за мажоритарною системою, а друга половина - 70 депутатів - за принципом пропрційного представництва на основі партійних списків.Федеральний парламент — двопалатний. Верхня палата парламенту — сенат (нідерл. Senaat), нижня палата — палата представників (нідерл. Kamer van volksvertegenwoordigers). Обидві палати обираються прямим загальним голосуванням разів в чотири роки.

 • Федеральний парламент — двопалатний. Верхня палата парламенту — сенат (нідерл. Senaat), нижня палата — палата представників (нідерл. Kamer van volksvertegenwoordigers). Обидві палати обираються прямим загальним голосуванням разів в чотири роки.Главою держави є Федеральний президент, що обирається на 6 років. Уряд очолює Федеральний канцлер. Члени уряду призначаються президентом. Парламент Австрії — двопалатні Федеральні збори (Bundesversammlung), які складаються з Федеральної ради і Національної ради. Федеральна рада — Бундесрат (64 місця).

 • Главою держави є Федеральний президент, що обирається на 6 років. Уряд очолює Федеральний канцлер. Члени уряду призначаються президентом. Парламент Австрії — двопалатні Федеральні збори (Bundesversammlung), які складаються з Федеральної ради і Національної ради. Федеральна рада — Бундесрат (64 місця).Болгарія є парламентською республікою. Найвищий орган законодавчої влади, що постійно діє, — однопалатне Народне зібрання (240 депутатів), що обирається строком на чотири роки.

 • Болгарія є парламентською республікою. Найвищий орган законодавчої влади, що постійно діє, — однопалатне Народне зібрання (240 депутатів), що обирається строком на чотири роки.

 • Глава держави — президент, що обирається на основі загального і прямого виборчого права строком на п'ять років.Законодавча влада представлена однопалатними Державними зборами (386 місць). Депутати обираються по змішаній виборчій системі — 176 по мажоритарній системі в одномандатних округах, 152 — по списково-пропорційній системі в територіальних округах, 58 — по списково-пропорційній системі в загальнонаціональному окрузі. Термін повноважень — 4 року.

 • Законодавча влада представлена однопалатними Державними зборами (386 місць). Депутати обираються по змішаній виборчій системі — 176 по мажоритарній системі в одномандатних округах, 152 — по списково-пропорційній системі в територіальних округах, 58 — по списково-пропорційній системі в загальнонаціональному окрузі. Термін повноважень — 4 року.Найвищий орган законодавчої влади — однопалатний парламент Данії (фолькетинг), що обирається громадянами країни на 4 роки.

 • Найвищий орган законодавчої влади — однопалатний парламент Данії (фолькетинг), що обирається громадянами країни на 4 роки.Законодавча влада належить Державним Зборам — однопалатному парламенту, до складу якого входить 101 депутат, що обирається по пропорційній системі. У виборах парламенту, що обирається строком на 4 роки

 • Законодавча влада належить Державним Зборам — однопалатному парламенту, до складу якого входить 101 депутат, що обирається по пропорційній системі. У виборах парламенту, що обирається строком на 4 рокиДвопалатний парламент складається з Сенату (Senat, 137 місць) і Палати депутатів (Camera Deputatilor, 332 місця). Сенатори обираються по пропорційній системі. 314 членів Палати депутатів обираються по пропорційній системі з п'ятивідсотковим загороджувальним бар'єром для політичних партій і восьмивідсотковим — для блоків, а останні місця зарезервовані для представників національних меншин. Термін повноважень депутатів парламенту — 4 року.

 • Двопалатний парламент складається з Сенату (Senat, 137 місць) і Палати депутатів (Camera Deputatilor, 332 місця). Сенатори обираються по пропорційній системі. 314 членів Палати депутатів обираються по пропорційній системі з п'ятивідсотковим загороджувальним бар'єром для політичних партій і восьмивідсотковим — для блоків, а останні місця зарезервовані для представників національних меншин. Термін повноважень депутатів парламенту — 4 року.Вища виконавча влада в країні належить президентові. Президент обирається на шестирічний термін прямим всенародним голосуванням.

 • Вища виконавча влада в країні належить президентові. Президент обирається на шестирічний термін прямим всенародним голосуванням.


скачать файлСмотрите также:
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів
0.43kb.
Органи законодавчої влади
0.47kb.
Органи законодавчої влади у світі
0.48kb.
Закон України «Про телекомунікації»
0.43kb.
Клінічна фармація в гематології
0.43kb.
Органи чуття Поняття про “органи чуття”
0.43kb.
Громадська організація “ Територія успіху”
0.43kb.
Органи державної податкової служби України; Органи державної податкової служби України
0.43kb.
Законодавство України про вибори
0.43kb.
Закон України "Про всеукраїнський референдум" від 06. 11. 2012 Набрав чинності 28 листопада 2012 року
0.53kb.
Інтеграція клітин. Міжклітинні сполучення. Поняття про тканини мета
0.43kb.
Мета портфоліо Показати чого я навчилась, чого досягла в роботі
0.48kb.