ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файлЛекція 2: Профілактика зубощелепно-лицевих аномалій і деформацій у віковому аспекті, принцип її організації. Профілактика спадкових захворювань. Роль медико-генетических консультацій. Профілактика зубощелепно-лицевих аномалій в антенатальному і постнатальному періодах. Визначення груп ризику.


Мал. 3-2. Схемне зображення розрізу ембріона 20 і 24 днів, на якому видно формування нервових складок, нервової борозенки і нервового валика. А — у віці 20 днів клітини нервового валика можуть бути виявлені на губах нервової борозенки, що заглиблюється, передвісника центральної нервової системи. В — у віці 24 днів клітини нервового валика (рожевий колір) відділяються від нервової трубки і починають свою міграцію під поверхню ектодерми. Міграція така обширна, а роль цих клітин нервового валика настільки важлива у формуванні структур голови і лиця, що вони можуть розглядатися як четвертий первинний зародковий листок.Плідний алкогольний синдромСиндром щелепно-лицевого дизостозуГеміфаціальна мікросоміяОдностороннє незрощення губиДвостороннє незрощення губи і піднебінняСиндром КроузонаВикривлена форма голови новонародженогоДякую за увагу!


скачать файлСмотрите также:
Лекція 2: Профілактика зубощелепно-лицевих аномалій і деформацій у віковому аспекті, принцип її організації. Профілактика спадкових захворювань.
0.43kb.
Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, профілактика і лікування трансверзальних аномалій прикусу
0.43kb.
Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, профілактика та лікування сагітальних аномалій прикусу: медіального, дистального. Роль телерентгенографії у прогнозі лікування
0.43kb.
Недосконалий амело- та дентиногенез, відкритий прикус, звуження верхньої щелепи
0.43kb.
Лекція доцента кафедри педіатрії Воронцової Тамари олександрівни I. Періоди ембріонального кровотворення
0.43kb.
Розумна медична допомога – це постійний добір, розвиток і навчання персоналу, інвестиції в обладнання та людей
0.43kb.
Профілактика захворювань нирок Доц. Н. О. Ліщенко
0.43kb.
Профілактика захворювань серцево-судинної системи у населення
0.43kb.
Профілактика захворювань ендокринної системи
0.43kb.
Лекція №14. Ускладнення ін’єкцій та їх профілактика
0.43kb.
Лекція: "Пізній сифіліс. Вроджений сифіліс. Принципи лікування сифілісу. Сучасні медичні проблеми боротьби з поширенням хвороб, що передаються статевим шляхом. Профілактика цих хвороб."
0.43kb.
Профілактика захворювань ссс н. О. Ліщенко Доц., к м. н
0.43kb.