ukr.coolreferat.com.ua страница 1
скачать файлІнформатика 9клас

Розділ 12

Комп’ютерні віруси


Середовище розповсюдження вірусуДеструктивні можливості вірусівТроянські коні та хробакиСпособи зараженняБоротьба із шкідливими програмами

Профілактичні заходи

Розрізняють такі антивірусні програми:

  • Детектори (сканери)

  • Лікарі

  • МоніториДля ефективної боротьби з вірусами розробники антивірусних програм створюють так звані антивірусні бази – сукупність даних про відомі на певний момент часу віруси і способи боротьби з ними. Існуючі антивірусні програми відомих фірм – це комплексні програми, що мають властивості всіх перерахованих типів програм.Основні дії антивірусної програмиАнтивірус КасперськогоПеревірка на наявність вірусів та оновлення антивірусних баз

Параметри захисту можна задати на вкладці Захист.

Перевірка на наявність вірусів та оновлення антивірусних баз

Виконати повну перевірку комп'ютера – перейти на вкладку Повна перевірка в головному вікні програми і клацнути кнопку Запустити перевірку.

Робота з програмою

Виявивши заражений або підозрілий об'єкт, що не піддається лікуванню, програма повідомить про це й запропонує обрати певну дію:
  • Перемістити об'єкт, що становить загрозу, до карантину (спеціальної папки, об'єкти з якої не можуть бути використані);

  • Видалити об'єкт;

  • Пропустити об'єкт, якщо ви цілком впевнені, що він нешкідливий.Цікаві новини

В інтернеті з’явився новий вірус, який викрадає паролі

Десятки тисяч інтернет-користувачів в усьому світі постраждали від нової епідемії комп’ютерних вірусів, які викрадають паролі, сказано в повідомленні дослідницької лабораторії Trendlabs компанії Trend Micro.

Виробник мережевих антивірусних програм, програмного забезпечення і послуг для захисту контенту зазначає, що спочатку епідемія торкнулася тисячі популярних італійських сайтів, а потім атака "дуже швидко" розповсюдилася по всьому світу.

"Протягом 48 годин після початку епідемії було зламано більше двох тисяч італійських сайтів. Trend Micro реєструвала подвоєння числа жертв кожні 6-8 годин", сказано в повідомленні.

Шкідливий код, що знаходиться на заражених сайтах, встановлює на комп’ютер користувача програму, здатну викрадати паролі і перетворювати комп’ютер на сервер, призначений для здійснення атак на інші комп’ютери.

За словами старшого дослідника інтернет-загроз Trendlabs Івана Макалінтала, - зловмисники використовують декілька шкідливих програм для того, щоб залишитися непоміченими і встановити програму, призначену для крадіжки такої персональної інформації, як банківські дані і паролі.

Пам'ятайте!

Комп'ютерні віруси - це програми, які заважають нормальній роботі комп'ютера.

Віруси перезаписують, ушкоджують або видаляють дані. Вони також поширюються між комп'ютерами в мережі і через інтернет, часто уповільнюючи їх роботу і викликаючи інші збої.

З підключенням до мережі Інтернет Ваш комп'ютер стає більш схильним до небезпеки зараження вірусами, мережевими черв'яками, рекламними і шпигунськими програмами. Нові шкідливі програми з'являються щодня і розташовуються на самих різних ресурсах мережі, зайшовши на які, вони непомітно проникають до Вашої системи. Ми зможемо правильно видалити віруси і попередити повторне зараження, встановивши і налагодити необхідні антивірусні продукти.

скачать файлСмотрите также:
Інформатика 9клас Розділ 12 Комп’ютерні віруси Середовище розповсюдження вірусу
0.43kb.
Розділ 16 Інформаційно-комунікаційні технології Стільникова мережа – приклад інформаційної комунікації
0.43kb.
Щиро вітаю усіх на нашому уроці!!!
0.43kb.
Комп`ютерні віруси та антивірусні програми
0.43kb.
Інформатика 9клас Розділ 5 Введення та виведення інформації Графічний планшет
0.43kb.
Інформатика 9клас Розділ 19 Основи Інтернету Інтернет як глобальна мережа
0.43kb.
Розділ 2 Комп'ютерні презентації та публікації
0.43kb.
Комп’ютерним вірусом
0.43kb.
Інформатика 9клас Розділ 5 Введення та виведення інформації Класифікація пристроїв вводу
0.43kb.
Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж
0.43kb.
Розділ 2 Комп'ютерні презентації та публікації
0.43kb.
Комп’ютерні мережі (6 год.) Поняття про комп’ютерні мережі. Робота в локальній мережі (3 год.)
0.43kb.